Кресла на заказ в Киеве

Изготовление диванов, кресел, пуфиков, кроватей на заказ. Мы изготавливаем мебель как по картинке, так и можем создать будущую мебель с «нуля», начиная с разработки дизайна согласно пожеланиям заказчика.

В данной галерее вы сможете увидеть как проекты так и готовые изделия мягкой мебели изготовленной на заказ.

Кресла изготовленные на заказ

Заказать кресло в Киеве

Нежное название само говорит о мягкой и приятной вещице в обстановке. Пуфик – это своеобразная подушка без ножек и спинки, на которой удобно сидеть. Также он служит местом для игр ребятишек, удобной подставкой под ноги, а в некоторых моделях со снимающейся крышкой заменяет собой миниатюрный столик. Круглый, квадрат или прямоугольный, пуфик становится излюбленным местом для домашних питомцев. Его можно установить в любом месте, задвинуть под стол, перенести в иное помещение. В наше время наличие пуфиков приветствуется не только в домашней, но и в офисной обстановке.


Як правильно вибрати крісло

Чому так цінуються крісла? Причина полягає в створенні власної зони комфорту, куди не хочеться допускати інших. Якщо на дивані вас можуть оточувати члени сім’ї, родичі, друзі, то в крісло влаштуватися ще комусь вже не вийде. Хіба що — на руки сидить людині.

Ми пропонуємо виготовити особисто для вас таке крісло, яке створить чудову зону затишку, порадує зручним розташуванням і привабливим колірним рішенням.

Бажаєте усамітнитися в світі мрій і помріяти на дозвіллі? Хочете приємно провести час за читанням захоплюючої книги з чашкою кави в руках? Чи плануєте у вільний час насолоджуватися улюбленими музичними композиціями? Саме крісло допоможе не заснути, але насолодитися бажаним ефектом від перерахованих занять.

У кріслі звертають увагу на кожну деталь: глибину посадки, ширину вироби, висоту і конфігурацію спинки, форму підлокітників, жорсткість сидіння, оббивний матеріал. Як зазвичай відбувається вибір? Візуально оцінюємо відповідність пропонованої моделі особистим очікуванням. Якщо знаходимося в оффлайн-магазині, то намагаємося присісти і оцінити ступінь зручності розташування в кріслі. А про що ще треба не забути?

Кресла на заказ в Киеве
5 (100%) 10 votes