Каталог ткани для мягкой мебели Микрофибра

Мікрофібра — це меблева тканина, що має відмінну стійкість до протирання, з часом на оббивці не створюються лисини, у неї різнорідна і велика гамма відтінків, при цьому тканина з легкістю можна прати. Про зовнішнім виглядом мікрофібра, яка використовується при ремонті м’яких меблів, нагадує натуральну замшу. Меблева тканина мікрофібра гідно буде оцінена любителями елегантності і пишноти.

Каталог ткани для мягкой мебели Микрофибра

Мікрофібра як не можна краще підходить для оббивки і перетяжки диванів, оскільки володіє двома основними параметрами при виборі оббивного матеріалу — практичністю і легкістю у догляді. Спеціальні дослідження показали, що мікрофібра має здатність до рівномірного розподілу статичної електрики. Мікрофібра володіє рядом унікальних властивостей: високу механічну міцність (розривне зусилля), високими показниками опору зносу (абразивного стирання), стійкістю до пілінгу (скативаемості), невибагливістю у догляді. Таким чином, меблева мікрофібра не змінить колір, не утворює катишков, не рвуться, не підвладна впливу світла і хімічних речовин. Завдяки особливій структурі волокна на меблеву тканину мікрофібру ніяк не вплине бруд, поширена в побуті, плюс вона стійка до зносу.

Каталог ткани Микрофибра

Микрофибра каталог ткани Микрофибра для диванов каталог ткани Микрофибра для мягкой мебели купить Микрофибра выбрать Микрофибра Микрофибра фото качества Микрофибра Микрофибра для дивана