Эркерная мягкая мебель на заказ

Дивани для кухні та вітальні на замовлення — М’які меблі для еркера
Приміщення з еркером дуже гарні, але такі приміщення створюють певні труднощі при доборі меблів. Наша фабрика виготовить еркерні дивани для кухні та вітальні на замовлення. М’які меблі для еркера — це нестандартні еркерні дивани, які розробляються і виготовляються за розмірами конкретного приміщення з еркером, різноманітного дизайну, потрібного розміру та з необхідним кутом розвороту за розробленими нашими фахівцями індивідуальними проектами згідно з вимірами приміщення та особливостями нестандартного приміщення.

Диваны в эркер

Изготовление мягкой мебели для эркера на заказ

Квартира-студія або простора вітальня мають свою специфіку, яку бажано враховувати при виборі м’яких меблів. Еркерний диван дозволяє грамотно та витончено зонувати простір, а його складна форма посилить у приміщенні ефект об’єму та глибини. Вибрати потрібну модель можна в інтернет-каталозі виробника. Магазин надає послугу безкоштовної доставки меблів у Киеве та області.

Можливість виконання еркерного дивана за розмірами нестандартного приміщення та вибору потрібної оббивки робить дані моделі популярними серед споживачів. Стильний дизайн еркерних диванів, якість виконання, великий вибір оббивки порадують будь-якого, навіть найвибагливішого замовника. Дивани для еркерів на замовлення можуть оснащуватися місткими ящиками або спальним місцем. Виготовлення диванів для нестандартних приміщень з еркером на замовлення — доступне рішення та вигідне вкладення грошей.

Дизайнери пропонують безліч рішень, що допомагають зробити житловий простір затишнішим та об’ємнішим. Власникам приватних будинків або великих квартир підійде еркерний диван — меблі, призначені для створення практичного та вишуканого інтер’єру.

Найчастіше моделі встановлюють в еркери — архітектурні конструкції, винесені вперед по відношенню до стін будівлі. Однак диван можна використовувати як самостійний предмет обстановки, облаштовуючи зручні зони відпочинку посередині кімнати.

Конструкція відрізняється низкою особливостей:

незвичайною та різноманітною конфігурацією – існують моделі круглої, овальної, багатогранної та інших форм;
економним використанням простору – особливо коли меблі «вписуються» в еркер приміщення;
втіленням унікального дизайну, що допомагає створювати незвичайні бачення інтер’єру;
особливою зоною комфорту – моделі зручні для чаювання, перегляду телевізора, релаксації та сну.
Виробники використовують різні типи трансформації – механізми викочування, «книжки», «дельфіни», «акордеони». Не поступаються в асортименті та матеріали оббивки – тут превалює натуральна та штучна шкіра, жаккард, велюр, букле. Меблі прослужать значно довше при використанні чохлів або накидок.

Де придбати еркерні дивани за низькими цінами?

Гармонічним доповненням до напівкруглих конструкцій стануть крісла, пуфи, подушки. Замовити еркерний диван із комплектуючими можна на нашому сайті. Магазин, що безпосередньо співпрацює з виробником, пропонує вибрати самостійно:

Необхідні габарити меблів – замовник може виміряти кімнату самостійно або запросити нашого замірника.
Матеріали оббивки – орієнтуйтесь на специфіку експлуатації моделі. Шкіра зносостійка, не вибаглива у догляді, антистатична, але не створює комфортних умов для сну. Жаккард, що переливається, привнесе в інтер’єр особливий лиск, а велюр тактильно приємний, гіпоалергенний, міцний.